Targi Pracy IT

W ostatnią sobotę, 16 maja 2015 w Białymstoku odbyły się targi pracy przeznaczone branży informatycznej. Targi cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem wśród studentów oraz innych mieszkańców Białegostoku.

Na Targach można było wziąć udział w wykładach poświęconym tematom tematom IT. Innym sposobem na pogłębieniem wiedzy były warsztaty, które były połączeniem nauki z zabawą. Firmy, które przyjęły zaproszenie na targi były do dyspozycji uczestników. Można było porozmawiać i dowiedzieć się wiele ciekawych informacji. Jak działa firma, dlaczego IT to branża przyszłościowa, co wyróżnia firmy IT.

Pierwsze targi IT w Białymstoku

Targi segmentu IT gościły w Białymstoku po raz pierwszy. Zazwyczaj odbywały się ne jedynie w największych miastach w Polsce. Jednak dzięki dużemu zainteresowaniu Białostoczan w przyszłości na pewno targi IT znowu zawitają do stolicy województwa podlaskiego. To niesamowite, że takim sukcesem zakończyło się to przedsięwzięcie. W targach wzięły udział takie firmy jak: Capgemini, Accenture, SMT Software, Netstation, czy Connectis. Można było przejść nawet wstępną rekrutacja albo też zostawić swoje CV.