Spalinowe wózki widłowe – gdzie je serwisować?

wozek-widlowy

W branży wózków widłowych mamy do dyspozycji trzy podstawowe rodzaje. Wózki elektryczne, spalinowe i z napędem LPG. Każda z tych kategorii ma swoich zwolenników, przedkładających swoją ulubioną ponad innymi. Pojazdy o napędzie spalinowym mają niesłabnącą grupę entuzjastów. Ulubiony rodzaj to jedno, ale którego producenta wybrać? Wózki widłowe Linde są odpowiedzią na to pytanie.

Moc i oszczędność paliwa

W przypadku wózków o napędzie spalinowym liczy się niskie zużycie paliwa. Jest ono niezwykle ważne dla wydatków firmy. Wózki widłowe Linde gwarantują nam wydajne silniki o dwupedałowym systemie sterowania. Dzięki temu mamy do czynienia z płynną i precyzyjną obsługą ładunku. Niskie zużycie paliwa i niewielkie koszty eksploatacyjne niosą ze sobą spore oszczędności. To nie koniec tego, na co możemy liczyć.

wozek-widlowy-w-pracy

Nacisk na bezpieczeństwo

Linde kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo operatorów wózków. W celu zapewnienia ochrony zdrowia operatora zastosowano specjalny system Linde Protector Frame. To rozwiązanie polega na połączeniu kabiny pracownika z ramą ochronną. Dzięki temu powstała idealna strefa ochronna. Oprócz bezpieczeństwa, ważny jest też komfort operatora. Przestronna kabina została odizolowana od wstrząsów elastycznymi połączeniami masztów/osi.

Znajdujące się na dachu siłowniki przechyłu również mają elastyczne połączenia. Za ich sprawą operowanie ładunkiem jest jeszcze bardziej płynne i niezwykle precyzyjne. Wszystko to dla wygody człowieka obsługującego maszynę. Wygodne, niemęczące miejsce pracy ma ogromny wpływ na pracownika. Jest bardziej wydajny i pewny w swoich poczynaniach. Zadowolony pracownik jest najcenniejszy dla każdej firmy.

Linde to świetny wybór

Spalinowe wózki widłowe Linde mają wiele zalet.

  • Niskie zużycie paliwa i niewielkie koszty eksploatacyjne otwierają listę,
  • Mocne i wydajne silniki są kolejnym punktem,
  • Dwupedałowy system sterowania jest łatwy w obsłudze,
  • Ogromny nacisk na bezpieczeństwo operatora, zastosowanie Linde Protector Frame.

Te argumenty w zasadzie mogłyby wystarczyć, ale to nie wszystko. Komfort pracownika jest tak samo ważny jak jego bezpieczeństwo. Tak, więc w wózkach Linde wygoda nie została pominięta. Jeśli już przy tym jesteśmy, to jest jeszcze jedno zagadnienie związane z udogodnieniami. Mam na myśli serwis. Składają się na niego 4 stacjonarne centra w Warszawie, Poznaniu, Sosnowcu i Wrocławiu. Do tego 95 mobilnych warsztatów serwisowych. Każdy ze 170 pracowników tych placówek jest gotowy by udzielić nam pomocy. Podsumowując wszystkie argumenty, zakup wózków firmy Linde, to dobry zakup.